Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a szex minden...

Miért fáj a szex minden alkalommal? :' ( 18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ahogy kérdés végén írtam, 18 éves vagyok. 17 évesen voltam először együtt fiúval, és azóta rendszeresnek mondható a szexuális életem. Hosszabb vagy rövidebb kapcsolatok, de szinte mindig van valamilyen.

Viszont azt tapasztaltam, hogy kb fél perccel az után, hogy a pasi a hüvelyembe tolja a farkát, a hüvelybemenetem iszonyúan fájni kezd. A gátnak az elülső(a hüvelybemeneti) oldala rettentően feszül, és az egész olyan, mintha égne.


A barátom azt mondja, hogy azért, mert nem figyel rám eléggé, de ez hülyeség. Síkosítóval, úgy, hogy előtte fel is izgat, még úgy is jelentkezik ez a fájdalom.


A hüvelyem nem fáj, csak a bemeneti rész, és a gáttájéknak az a része, amit fentebb írtam.

Kicsit parázok már, mert nagyon idegesítő, és bosszantó, hogy fejben már vadul szexelnék vele, közben meg, a valóságban, sírok, annyira fáj.

Utána, ha kiveszi, egy ideig érzékeny, pár percig, és nem is viselem el, ha hozzám ér, annyira fáj.


De mikor másnap haza megyek, már nem fáj, sőt, éjszaka sem, ha mondjuk alszok, de ha reggel velem akarna lenni, vagy este megint, akkor megint érzem ezt a fájdalmat.


Tegnap éjjel átmentem hozzá, és vele akartam lenni, és szexeltünk is, de nem mentem el se én se ő, mert annyira fájt, hogy nem volt ennek értelme. És próbáltam magamban mondani, hogy nem fáj, nem fáj, nem fájhat, és olyankor nagyon furcsa volt, mintha felébrednék, vagy nem is tudom, mert mikor ezeket gondoltam, és azt, hogy szeretem őt, akkor egészen mást éreztem, valami nagyon furát. Olyasmit, mintha az egész testemet kirázná a hideg, ami egyszerre borzalmas és hihetetlenül jó. És nem tudom igazán, mi volt ez, mert amikor ilyet éreztem utoljára, az nagyon régen volt, amikor először rakta be egy pasi a fenekembe a farkát. Az pontosan ilyen érzés volt, hogy nem tudtam jó e, vagy rossz, de nem akartam, hogy kivegye. Nem tudom jobban leírni. :////


Még annyi, hogy most volt egy 9-10!!! napos vérzésem, ráadásul nem is 28 nap volt a szünet az előzőhöz képest, hanem csak 17 nap. És elvileg már egy éve tutira beállt 7 nap vérzés+28 nap pihenővel, de most ez is jött így, és már nem tudom mi lehet a gond.

Voltam már nőgyógyásznál tavaly elég sokszor, és semmi olyat nem talált, ami tartósan okozhatna ilyen fájdalmat.


Egyszer volt egy ciszta, de az elmúlt, és egyszer volt egy nagyon csúnya fertőzésem, pont a 18. szülinapom előtt, azaz tavaly nyáron, ekkoriban. Akkor egy genitális herpeszt kaptam el, ami megkeserítette az életemet eléggé, de meggyógyultam abból is. Azon kívül soha semmi nem volt, bár a herpesz kezdeti tünete(egy vágás szerű apró seb) ki szokott jönni a hüvelybemenetnél, főleg menses idején, de azt bekenem és elmúlik, nem is érzem.


Szerintetek mi a fene van velem?

Szeretnék a barátomnak és magamnak is örömet okozni, de ez így inkább szenvedés...

Tapasztalatoknak is nagyon örülnék, ha vki járt hasonló helyzetben...



2016. aug. 9. 15:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
tudom hogy regen irtad, de ha meg nem oldodott meg, akkor lenne ra tippem. Van egy vulvodynia nevu betegseg ami szinten a huvelybemenet alatti resz fajdalmaval jar...
2019. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!