Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhatnak ezeke a...

Mire utalhatnak ezeke a tunetek? Lehet csak pms?

Figyelt kérdés

Reggel alhasi gorcsok neha hanyinger es esetenkent a nap folyaman nem is szedulesnek mondanam de kisebb egyensulyvesztes tantorgas. Egesz nap ehesnek erzem magam es kivanom az edeset de cukordieta miatt nem eszem igy meg jobban kivanok minden mast. Az alvas is rosszabul megy ejszakai felebredesek es ugy kelek fel hogy nem erzem h kialudtam volna magam.

Bocsanat az ekezetek miatt telefonrol irtam.


2016. aug. 10. 21:35
 1/3 anonim válasza:

esetleg terhesség?

vagy éppen a diéta miatt nem viszel elegendő cukrot/szénhidrátot be a szervezetetbe, és így próbál tiltakozni. nem hiába kívánod, a szervezet érzi a hiányát.

2016. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fehérjehiányra gondolok. A szénhidrát hiánya ha drasztikus a diétád, akkor okozhat gondot. Ha elég fehérjét eszel, és iszol eleget, és sok gyümölcsöt zöldséget is fogyasztasz, akkor ezek a tünetek megszünnek.
2016. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom esetleg mas otlet? Feherjebol igyekszem sokat bevinni altalaban.
2016. aug. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!