Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek van ötlete, hogy mi...

Valakinek van ötlete, hogy mi bajom van?

Figyelt kérdés
Szóval úgy kezdődött hogy véradáson azt állapították meg hogy alacsony a hemoglobinom, ezért a háziorvos elküldött vérvételre meg vizeletvizsgálatra, ahol az lett az eredmény hogy minden teljesen rendben van kivéve,hogy a vizeletemben sokkal több fehérvérsejt van mint kéne, ezután újra vizeletet kellett vinnem de most a bakterológiára vagy hova, és hasi ultrahangra kellett mennem. A hasi uktrahangra csak később kaptam időpontot ès csak azután mentem vissza a háziorvoshoz miután azt is megcsinálták. (Negatív lett minden a hasi ultrahangon) és mikor visszamentem a háziorvoshoz azt mondták előbb vissza kellett volna mennem mert a vizeletemben ha jól értettem a golgi pozitív lett (??) és antibiotikumot kellett volna szednem. Most viszont nem kaptam meg az antibiotikumot,mert nincs semmilyen panaszom, és elküldtek mégegy vizeletvizsgálatra.

2016. aug. 11. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem Gram pozitív?


Ha antibiotikum kellett volna, akkor valószínűleg egy húgyúti fertőzésről lehetett szó. A fehérvérsejtek a vizeletben is utalhatnak gyulladásra. Gondolom az újabb vizelet leletből ki fog derülni, van-e még fennálló fertőzés.

2016. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet, nem tudom pontosan mit mondott, mert másik orvos volt bent, ès neki mondta. De ha fertőzésem lett volna akkor lett volna valami panaszom nem?
2016. aug. 11. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul. Valamikor csak akkor veszed eszre, amikor mar nagyobb bajt csinal. De ez valoban valami gyulladasos nyavalya. Azert csak vissza kene menni es kieroszakolni, hogy magyarazza mar el, hogy akkor mi van. Kell-e gyogyszer vagy sem, vagy mi ez. Nehogy kesobb nagyobb bajod legyen belole, amiert nincs kikezelve.
2016. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!