Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spirál (hormon mentes) levétel...

Spirál (hormon mentes) levétele után felborulhat a ciklus?

Figyelt kérdés
Már 8 napja meg kellett volna jönnie, de még semmi jele. 2 hete puffad a hasam, hasmenésem van, 37 °C körüli a hőm, fáradékony vagyok. Görcsök nincsenek, derekam/hátam sem fáj, mellem nem feszül. 2 tesztet csináltam már (késés után 3 és 6 nappal) de negatív. Szerintetek csak a spirál levételtől borult fel picit, vagy esetleg baba van a dologban? (Akkor miért negatív a teszt?) ksözi a válaszokat.

2016. aug. 18. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a spirál levétel az oka. De a hasmenés meg a hőemelkedés nem normális. Ezek mióta állnak fenn? Ha több mint 3 napja én orvoshoz mennék, az is lehet hogy valami jó kis hasmenős vírusod van és az zavart be.
2016. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha baba lenne, 6 nappal a késés után már kimutatta volna a teszt. Nem lehet, hogy valami kisebb alhasi, kismedencei fertőzés? Folyásod nincs?

Az is lehet, hogy a spirál kivételekor bekerült pár oda nem illő baci, vagy keletkezett egy kis felszíni sérülés.

Nem véletlen, hogy sokan kezdik elavult módszernek tartani a spirált, elég brutálisan fejti ki a hatását, hiszen az élet mellette megfogan, csak eleve halálra van ítélve (hiszen nem a fogamzást, hanem a beágyazódást gátolja.) Emellett egy olyan érzékeny női szervnek, mint a méh és a hüvely, nem tesz jót, hogy ott van egy fémdarab.

Szóval szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle. Mennyi ideig volt bent?

Remélem, a tüneteid mihamarabb elmúlnak és visszarendeződik a normál ciklusod.

2016. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A magasabb hő és a hasmenés nagyjából 1,5 hete. Nem vagyok tőle rosszul, csak kellemetlen a több WC-zés. De semmi hasi görcs, fájdalom. Folyás nincs.

A spirál nagyjából 2 évet volt bent, az alatt szerencsére semmi gond nem volt.

2016. aug. 18. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!