Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Húgyúti fertőzés, fogyaszthato...

Húgyúti fertőzés, fogyaszthatok alkoholt?

Figyelt kérdés
2 hete volt húgyúti fertőzésem,antibiotikumot szedtem.Amint ez elmúlt hüvelygombám lett,ez is már elmúlt szerintem viszont közben kezdtem érezni,hogy vizeletürítéskor az utolsó cseppek fájnak egy kicsit és valamelyik nap elég sötét is volt. Holnap buliba megyek,a kérdés az lenne,hogy így ihatok-e sört?

2016. aug. 19. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindent összeszedtél, inkább gyógyulj meg. Nem a sörrel lesz a legnagyobb bajod, hanem a bulival, legyengült szervezetnek pont ez hiányzik. Pihenj, igyál sokat mondjuk gyógyteát, áfonyalét.
2016. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel már nedsz gyógyszesrt, ihatsz sört, viszont nem ártana újra elmenned orvoshoz ha fáj a vizelés. Ha sötét, akkor igyál sokkal több vizet.
2016. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"viszont nem ártana újra elmenned orvoshoz"

Persze, hogy újabb adag antibiotikumot diktáljon bele kérdezőbe! Így is padlóra küldte már az immunrendszerét.

2016. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!