Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hüvelykúp sok egy napra?

4 hüvelykúp sok egy napra?

Figyelt kérdés
1 héttel azelőtt jött ki a hüvelygombám hogy megyünk Balatonra, ma fejezem be a Betadine-os kúrámat, ami után nagyon kéve egy hüvelyflóra visszaállító is.. De csak szombaton tudok meg vasárnap reggel. Ha szombaton reggel és este is berakok 2-őt, az sok? És vasárnap reggel 1-et. A régi dokimnál úgy volt hogy este egyszerre 2-őt kellett berakni, hiszen hüvelyflóra erősítő. Ez a Betadine meg nagyon jó, de kimar mindent. Szerintetek? Vagy jóból is megárt a sok?

2016. aug. 19. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, siettem, a lényeget kihagytam. Gynophilusból akarok 4-et. :)
2016. aug. 19. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom okát annak, hogy a Balatonon miért ne használhatnád a kúpot. Miért kell siettetni? Szépen egyesével használd el a kúpot, ne tegyél egyszerre kettőt, mert nem a hatóanyag mennyisége számít, hanem a rendszeres használat, az idő, amit kitölt a kezelés.

Folytasd, mintha otthon lennél, napközben attól fürödhetsz, meg minden.

2016. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert alapjában véve folyásom van, és ha a kúpot is használnám, úgy meg pláne. Az meg eléggé lehetetlenné teszi a fürdést.
2016. aug. 19. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Hát... nem hinném. Nekem kúphasználatkor a reggeli pisiléskor jött ki némi trutyi, de annyi volt. Ez nálad tapasztalat? Mármint hogy te ilyenkor folyással küzdesz?


Szerintem nem gátolja a fürdést ez sem, nyilván nem te vagy az egyetlen, aki ezzel küzd, és mások is járnak így partra. De az biztos, a kezelést nem maszatolnám el emiatt, és nem pazarolnám el a kúpokat.

2016. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Inkább nem rakok be négyet, igazatok van. Reggel rakok még be egyet, pár napig amíg fürdés van inkább hanyagolom. Utána pedig folytatom természetesen.

Csak 3 napról lenne szó, annyit meg kibír. :)

2016. aug. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!