Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida hüvelygombám van, de...

Candida hüvelygombám van, de lefeküdtem a barátommal, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Az új barátommal lefeküdtem,de Candidám van. Mit tegyünk hogy ne kapja el,ne legyen baja,és hogy később ne fertőzzön engem vissza?

2016. aug. 19. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném kérdezni,hogy akinek közületek volt ilyen hüvelygomba mi segített kiirtani?
2016. aug. 19. 22:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már elkapta, óvszer se véd tőle. Kezeltesse ő is magát urológusnál és te is kezd menj vissza a dokihoz. Egy időben legyetek kezelve. A szex ilyenkor amúgy tilos amíg gyógyultnak nem nyilvánítanak, mert a mikrosérülésekkel mélyebb rétegekbe jut a betegség és más is lehet belőle pl hüvelygyulladás.
2016. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmész dokihoz felírja neked a gyógyszert és a párodnak is ad valamit. Kezelitek magatokat és az idő alatt megtartóztatjátok magatokat.


Ez a "hivatalos" eljárás.

2016. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ui: 2 éve járok emiatt nőgyógyászhoz,mindig kb ugyanazokat a gyógyszereket írja fel...És még nem gyógyultam meg.


Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2016. aug. 19. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor orvost kellene váltani, nem?
2016. aug. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tenyésztést csinált? Immunerősítést vagy diétát ajánlotta? Mert ha nem tudja pontosan milyen gomba akkor nem tud rá jó gyógyszert adni illetve ha nincs megerősítve az immunrendszered akkor nem tudja legyőzni, plusz ha sok cukrot/fehérlisztet/szénhidrátot fogyasztasz akkor az táptalaja... Plusz a szexuális életet is fel kell teljesen függeszteni addig. Ha nem volt kezelve a párod akkor visszakapod.
2016. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én már 30 éve járkálok vele dokik hadához... ha betartanám a szexmentességet, szűzen élhetném le az életemet. Most doki, aztán meg hónapokig óvszer.
2016. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. A gyógyszereket es a szervezeted segítségével meg kellett volna gyogyulnod. Nekem is volt huvelygombam, es kaptam két gyógyszert vegig szedtem es el is mult. Szerencsere azota nem tert vissza, vigyázok a hygienes szuksegleteimre. Szerintem szedj vitaminokat, a szervezetedet erősíteni kell. Es szerintem kérj huvelykupot vagy egy masik gyógyszert.


Nem lehet hogy a párod fertőz folyamatosan vissza?

2016. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!