Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyo erős vérzésem van mit...

Nagyo erős vérzésem van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy nagyon erősen vérzek 1,5 éve van meg de brutálisan sok vér jön, ráülök a wc-re és egy csomó vér jön...mit tegyek?
2016. aug. 21. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan orvoy, ez nem játék!
2016. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*orvos
2016. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz vizsgálatra. Lehet csak egy vérzéscsökkentő cseppet fogsz kapni.
2016. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha mindig ilyen, semmit nem tudsz tenni, várod a végét.

Ha most a megszokotthoz képest sokkal több a vér, akkor konzultálsz a családod nőtagjaival és esetleg orvossal is, ha indokoltnak látjátok.

2016. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Orvos. Nem is tudom milyen választ vártál!!!
2016. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi és mit csinál az orvos (nagyjából tudom de részletesen pls.)
2016. aug. 21. 20:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt hallottam hogy a pajzsmirigy alulműködés az vefolyásolja(és nekem ez van)ez igaz?
2016. aug. 21. 20:50
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem mimdig ilyen erős
2016. aug. 21. 20:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a egész családban mindneki így menstruál, és nem tud tenni az orvos semmit.

Van egy homeopátiás szer, ami csökkenti a vérzést, azt kell elkezdeni nyelv alatt szopogatni már a mensi kezdete előtt, állítólag az segít. Arnica valami, nem jut eszembe a neve. Budapesti vagy? Merrefele? Egy patikát tudok csak, ahol van.

Én még nem próbáltam ki. cickafark tea rendszeres ivása, ülőfürdő cickafarkban és sós termálvízben rendszeresen, ezek segíthetnek.

Már nem járok iskolába se munkába, ezért van lehetőségem WC-közelben kibekkelni azt a pár napot, ezért nem okoz nagy gondot, ezért nem is nagyon keresek ellene megoldást.

Lehet szedni továbbá fogamzásgátlókat olyan ritmusban, hogy sose legyen az embernek vérzése. Ennyit lehet tenni.

2016. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj, még szintén mensi előtt lehet lúgosító diétás módon étkezni, az endmetriózis diétával azonosat (gomba, cukkini, stb.), és az is csökkenti a vér mennyiségét.
2016. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!