Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hőmérőzés ilyen megbízható...

A hőmérőzés ilyen megbízható módszer lenne?

Figyelt kérdés
2 éve úgy védekezünk a párommal, hogy a ciklus első felében óvszert használunk, majd, ha megvolt a peteérésem, akkor nem védekezünk amíg meg nem jön. Azért csináljuk így, mert nem lenne baj, ha teherbe esnék véletlenül, de még nem tervezzük a babát. Csak mostanában olvastam vhol, hogy ha egy pár sok évig pl megszakítással védekezik sikeresen, akkor az már kicsit gyanús, lehet, hogy védekezés nélkül sem sikerülne a baba. Persze nekem eddig a görbéim alapján minden rendben van , de azért nem hagy nyugodni a gondolat.
2010. ápr. 20. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A hőmérőzés elég megbízható,de még rendszeres ciklusban is előfordulhatnak meglepetések,pl 2 peteérés,vagy éppen pé nélküli hónap.Na meg elég egy nappal elnézni,bekavarhat egy betegség stb..Ez elég ritka,de ha nem lenne gond ha esetleg belebotlotok egy ilyen véletlenbe,akkor megfelelő védekezés szerintem.Viszont aki nem akar gyereket,az semmiképp ne hagyatkozzon cska erre.
2010. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor eddig csak szerencsések voltunk? Mert annyi helyen olvasni, hogy milyen nehezen esnek teherbe a nők. Csak féltem, hogy ha majd egyáltalán nem védekezünk, akkor nekem is majd éveket kell várni a babára. Anyu 3 évig várt rám, bár neki alapból nem volt pé-je, csak, ha stimulálták.
2010. ápr. 20. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így járt egy ismerősöm. Örült, hogy milyen jól "védekezik" gyógyszer nélkül, de egy éve már kifejezetten teherbe akar esni, és nemrég volt orvosnál, ahol mondták, hogy nincs peteérése...
2010. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem, hogy nálam minden rendben, ha az utóbbi 2 évben minden cilusomban volt pé, és elég hosszú volt a luteális fázisom.
2010. ápr. 20. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!