Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízható ez a...

Mennyire megbízható ez a módszer? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 6. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges vele foglalkozni. Én csináltam pár hónapig, de nem jött össze vele annyi összeg, amennyit kiutaltak volna. Pontosabban az egyik nyáron (két éve, azt hiszem) egy hónapig napi 8-10 órában taszigáltam az emberkét, és valami 50 centet kerestem. Ráadásul nem igaz az, hogy csak ott elvan és kész, folyamatosan figyelned kell rá, mert ha nem, és hosszabb ideig nem viszed rá a kurzort a sávra, akkor buktad az addigi x pénzt.

Igazság szerint ennél még azzal is többet keresel, ha nekiállsz a földre leejtett pénzérméket kutatni.

2011. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, akkor nem fogom vele feleslegesen az időmet tölteni
2011. júl. 6. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól jegyezd meg: sose lehet ilyen módszerrel pénzt keresni, ha mégis akkor nevetségesen keveset.
2011. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haver írt olyan programot, ami ezt automatikusan megcsinálja. Összejött belőle majdnem egy millió forintnak megfelelő dollár. Természetesen azóta sem utalták ki.
2011. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!