Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire normális menstruác...

Ez mennyire normális menstruáció alatt?

Figyelt kérdés
Ma reggel jött meg, tegnap egész nap sírtam, sírhatnékom volt. Ma reggel szintén ugyanaz a helyzet, rossz kedv, sírás, majd miután megtörtént eljutottam arra a szintre, hogy megint elég jó kedvem van... Ez a hormonok miatt van, vagy depresszió? Más is szokott ezzel így lenni menstruáció alatt? 23L
2016. aug. 24. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
PMS- guglizd meg. Nagyon durva tud lenni.
2016. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hormonok. Ilyenkor én is a legkisebb butaságokon elbőgöm magam, ideges leszek minden ok nélkül, hülye kajákat kívánok, vagy éppen tök kedvetlen vagyok. És ez bír 5 percenként is változni.
2016. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Premenstruációs szindróma. Minden második nőnél előfordul. Nálam is.

Nagyon komoly tünetek jelentkeznek. Mint az általad említett depresszió, felhangoltság, hasmenés (kifejezetten büdös széklet), hányás, láz, idegesség,puffadás, étvágytalanság vagy túlzott étvágy etc. Még mielőtt valaki megszól,hogy " látom jó barátod a Google ", megjegyezném,hogy egészségügyben dolgozom.

2016. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!