Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg? Van esély, hogy...

Nem jön meg? Van esély, hogy még egy kicsit kibírja?

Figyelt kérdés

37. napon vagyok,de eddig még nem jött meg. Rendszeresen megjön minden hónapban,hétre pontosan meg is tudom határozni(27-32 nap). Előző hónapban napra pontosan jött meg.Ha normális lenne,akkor most kéne elmúlnia,aminek én nagyon örültem,hisz pont most jön a sulikezdés,amikor örülnék,ha egy gonddal kevesebb lenne a nyakamon./Talán egy kicsit görcsöltem is rajta,hogy csak most ne késsen!/ Erről az "álmomról" már lemondtam,de nagyon fontos lenne,ha legalább péntekig kihúzná. Szerda sok emelgetés,csütörtök szoknya,péntek pedig medencés program.

Már nagyon stresszes vagyok miatta,és szerdától meg sulikezdés miatt alapból az leszek.

Stressz miatt késhet?

Van esélyem,hogy most 42. napra jöjjön meg mindenféle ok nélkül?

3,5 éve menstruálok,már a legelején rendszeresen jött meg.Hónapos kimaradások soha nem voltak,extrém esetek sem(pl. nagyon hosszú vagy rövid lett volna)


2016. aug. 29. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Stressz miatt késhet. De ez sem 100%.
2016. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tampon, és gond letudva.


Egyébként nem kell ezt túlhisztizni, nekem minden "csak most ne" eseményen - összes kirándulás, tábor, szalagavató - megvolt és?! Betét, szoros bugyi és éltem az életem.

2016. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz utolsó,nagyon hasznos tipp volt,csak teljesen felesleges!
2016. aug. 30. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!