Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a barátom kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a barátom kis időt szeretne, mert szabadnak szeretné érezni magát? Nem tudom, hogy van-e esély, hogy a kapcsolatunk kibírja ezt a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, nyáron minden szép és jó volt, aztán szeptemberben láttam össz-vissz 2x, mert edzései voltak és hasonló kifogásokat kaptam arra, hogy miért ne találkozzunk. Kommunikáció konkrétan nem volt már, és a minap megkérdeztem, hogy mi a baj. A válasz az volt, hogy nem tudja mit érez. Beszéltünk, majd arra jutottunk, hogy azt mondta, hogy szeretné szabadnak érezni magát. Nem vagyok benne biztos, hogy ezt 'túl fogjuk élni', ugyanis nem gondolom, hogy megfojtottam volna, és neki mégis kell szabadság. Fiúk, nálatok ez ilyenkor mit jelent?

2012. okt. 4. 22:54
 1/7 A kérdező kommentje:
hupsz, van pár elírás, és értelmetlen rész, bocsánat. remélam azért érthető :D
2012. okt. 4. 22:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ezt a buta amerikai filmekben szoktam hallani, hogy amikor szakítani akarnak, akkor nem azt mondják, hanem, hogy egy kis időre lenne szükségem.

Azután szakítás lesz a vége. Nincs bátorságuk kimondani azt, hogy vége.

2012. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nagylzs ***** válasza:
Azt hogy gyáva és nem mer szakítani? Kivéve ha tényleg van oka arra hogy rabnak érezze magát melletted.
2012. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lefordítom= csajozni akar bulizni mint egy szingli pasi de nem akar megbántani ezért húzza a dolgot.
2012. okt. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. okt. 30. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy azóta lett valami fejlemény?
2012. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló: utána egy hétig nem beszéltünk, majd megkérdeztem, hogy most akkor mi van, nem válaszolt, erre 1-másfél hétre mondta, hogy jaj bocsi nem vette észre, hogy nem küldte el a választ, csak rám tud gondolni, hiányzom, találkozzunk...utána meg megint jött a kifogásaival, hogy miért nem tudunk találkozni, és azóta nem beszéltünk, nem láttuk egymást.
2012. dec. 27. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!