Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy a barátom kibírja, hogy egész életében egy nővel van? Esetleg "elhajlási engedély"?

Figyelt kérdés

16 évesen jöttünk össze, most 21 évesek vagyunk.

Neki én vagyok az első mindenben, nekem volt pár komolytalan kapcsolatom (szex is) előtte.

Nagyon jó a kapcsolatunk, nem látom rajta, hogy vágyna mással kipróbálni, de ha együtt maradunk, nem tudom, ez így fog-e maradni.

Szóval tegyük fel, hogy összeházasodunk (persze nem a közeljövőben) gyerekek, egyéb, de vajon mennyi az esély, hogy nem megy rá erre a kapcsolatunk?

Egyébként nem egy csajozógép, a szexben megvan minden összhang, de értitek.. És lehet, hogy felesleges ezen agyaszkodnom, de a jövőben lehetséges, hogy egy ideig nyitott kapcsolat, "elhajlási engedély" lenne a megoldás? Mármint az embernek csak izgatja a fantáziáját, milyen mással, és főleg egy pasinak egy egész életet úgy leélni, hogy csak 1 nővel volt..sok ember szerint lehetetlen. Szeretet ide vagy oda, valamilyen szinten ösztönlények vagyunk, és nem akarnám, hogy erre rámenjen a kapcsolat.


Egyébként a barátom nem említett semmi ilyesmit, láthatólag teljesen jó ez most így neki, de még nagyon fiatalok vagyunk, ki tudja mit hoz a jövő..


Vélemények? :)



2015. szept. 12. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeret, akkor nem akar más nővel kefélni.
2015. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha én kibírom hogy csak vele leszek egész hátralevő életemben, akkor tőle is elvárom ezt. én legalábbis ilyen "éljük ki magunkat" fiúval össze se jöttem volna soha. nem engedem meg azt se, hogy kipróbálja mással, mint ahogy én sem kérem ezt, nem vágyom rá. ha ezt akarná szakítanék, és feküdjön le annyi nővel, amennyivel csak akar. miért kéne sajnálni valakit azért, mert egy emberrel szexelt csak egész életében? a legtöbb normális ember örülne neki, ha elsőre megtalálná azt, akivel le akarja élni az életét.
2015. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Hát őszintén, bár ne legyen így nem fogja kibírni.

Egy idő után el fog jönni egy olyan pont ahol rádöbben arra, hogy nem élt semmit és csak egy nő volt az életébe.

Ebben mondjuk nagy részt játszthat a baráti társaság, a párod habitusa stb.

Ez lehet, hogy soha nem fog bekövetkezni, de lehet hogy 5 év múlva lehet, hogy 15 év múlva.

De mondom, ne legyen így :)

2015. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy kibírja.


De szerintem a nyitott kapcsolat sem elvetendő ötlet, ha csak szexről van szó, de nem szerelmes másba.

2015. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyzetbe lennék és ilyet említene, hogy nyitott kapcsolat vagy hívhatjuk akárminek is azt, hogy más nővel is akarna szexelni, inkább szakítanék vele. Ő akkor élje az életét meg én is.

Én nem tudnék benyelni egy nyitott kapcsolatos dolgot, ha szeretek és szerelmes vagyok valakibe nem akarok másokkal szexelni.

2015. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdést csak én olvastam végig?? Az ötlet nem a srác fejéből pattant ki.


Van rá esély, mindenre van, de hogy mennyi.. Az sem jellemző, hogy 5 évig együtt marad két ember(megcsalás nélkül), pláne nem ennyi idősen, ez alapján én bizakodó lennék. Illetve nem, be lennék szarva, talán pont emiatt, de nem tűnik esélytelennek.

2015. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"És lehet, hogy felesleges ezen agyaszkodnom" - lehet, sőt biztos.

Minden folyón akkor kell átkelni, ha odaérsz.

2015. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki egyforma. Biztos van olyan, aki nem bírná ki, valaki meg simán. A szüleim úgy jöttek össze, hogy mindketten szüzek voltak még, mégis kitartanak egymás mellett jó sok éve.

Szerintem feleslegesen agyalsz.

2015. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszi, 6os kommentelő, sokan szerintem vérszemet kaptak, és elfelejtették végigolvasni :D


ő fel sem vetett ilyesmit, én gondolkozom rajta :)

2015. szept. 12. 23:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a hídon majd akkor akarj átmenni, ha odaértél. :)
2015. szept. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!