Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ártalmas a fogamzá...

Szerintetek ártalmas a fogamzásgátló tabletta vagy sem?

Figyelt kérdés
kérlek írjatok kort és h kipróbáltátok-e már.. ha pedig fiú vagy írd le amit a barátnőd mondott róla vagy ha van ebben vmiféle "tapasztalatod" előre is köszi a válaszokat

2016. aug. 30. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

22éves vagyok, 6éve használom (tablettát elsőnek, de annál előjött az akné mint mellékhatás, most már hüvelygyűrűm van) és nincs gondom.

Testvérem 14évig szedte gond nélkül egyhuzamba, majd fél év pihentetés után megfogant a gyerekük :)

2016. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 28 éves vagyok, 9 éven keresztül szedtem fogamzásgátlót, egy éve hagytam abba. Semmi bajom nem volt vele, csak férjhez mentem és így most már nem lenne gond, ha besikerülne egy baba. Miután abbahagytam, a ciklusom rögtön visszaállt, ezzel sem volt semmilyen gond.
2016. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!