Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta mennyire egészségtelen vagy ártalmas?

Figyelt kérdés
Előfordulhat, hogy valaki amiatt lesz meddő? Most gondolkodtam el rajta, hogy kéne, mert az óvszeren mindig parázok, hogy kiszakad. L/17
2013. nov. 10. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként a következőt mondom neked a tablettáról: barátnőm szedte 2,5 évig, most hagyta abba kb 2 hónapja.


Előny: gumi nélkül egészen más a szex, hiába okoskodnak sokan hogy az x-y ultra-mega-hiper thin óvszer SZINTE olyan, mintha nem lenne rajtad semmi, de mégis van. Nem csak én állapítottam meg, hanem barátnőm is. Másik, hogy sosem kell aggódni a terhesség miatt. Részemről ennyi az előny.


Hátrány: nálunk barátnőm libidóját brutálisan lenyomta: heti 1 is szinte csak miattam volt, sokszor éreztem, hogy nem akarja, szemben a mostani heti 2, de inkább 3 alkalommal. Ez lehet, hogy egyénfüggő, de nem zárható ki.


Persze most én leszek a bunkó pasi, aki csak azt nézi, hogy neki jó legyen, (ami nem igaz, mert bnőmnek is én mondtam, hogy szüneteljen a fent leírtak miatt) de szerintem próbáld ki a tablettát. Ha tapasztalsz te is libidócsökkenést, vagy hangulatingadozást (van nő ismerősöm, akinél kb 1 hét után okozott elég durvákat) akkor mindenképp tedd le, és maradj a guminál. Szükséges rossz, de hidd el, rengeteg a libidócsökkenéssel kapcsolatos vitát spórolhatsz meg.


22/F

2013. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Egyetértek a fentiekkel. Szerintem nagyon jó a tabletta, mert bármit csinálhatsz, nem leszel terhes és ez nagyon felszabadít. Gondolj bele: 10 éved van, amíg nem akarsz gyereket. Végig retteged, vagy laza vagy? Nem mindegy.

Elmúlnak a hasi görcsök menstruáláskor. Ezzel együtt a szélsőséges lelkiállapotok is, tehát ha jó karriert akarsz, akkor is klassz. és lehet, hogy a libidóra is van hatással, de ... el kell döntened. Hogy inkább abortuszra mész, vagy védekezel. és az óvszer tényleg nem is annyira fincsi, ha használod és mennyi kell? 3 naponta? drága is, pocsék is. Oké, hogy véd a betegségek ellen, de akkor azt IS használj!

és ha majd gyereket akarsz, abbahagyod egy évre és lesz szép, egészséges kisbabád! Ráérsz még anya lenni 30 éves korod után. Rövid ideig tart a fiatalságod, használd ki!

2013. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvosi vizsgálat (vérvizsgálat) kötelező!

6 havonta ismét!


Ha ez mindig rendben van, akkor nem lehet nagy gond.

2013. nov. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tabi betegtájékoztatóra le vannak írva a kockázatok, és azt elolvashatod a neten is.
2013. nov. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!