Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gólyatábor alatt fogok menstru...

Gólyatábor alatt fogok menstruálni?!

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz a gólyatábor. (még nem kezdődött nekem a suli, nem Mo-n élek).

És megyünk standra is, de én hát, nem tudok akkor fürödni.

De mégsem akarom, hogy azt higgyék, hogy nyafogós kislány vagyok, és ezért nem merek vízbe menni.

Mit csináljak?


2016. szept. 1. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tampon.
2016. szept. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Miért ne hihetnék? Most is azt csinálod...

De férfiként még én is sejteni vélem, hogy a cuccod nem ijed meg a gólyatábortól, másrészt nyilván vannak ilyen vízálló dolgok, amik megmentik több millió nő helyzetét ilyen esetben. Ha mégse, bonts fel egy pezsgőt...

2016. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne fürödj,nem kötelező.

Nem kell mindig azt tenni, amit mások. Nem te leszel az egyetlen lány, aki menstruál.

2016. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
8%

Gondolom lehet olyan gyógyszer, ami ezt a terminust eltolja. Sportolónők bizonyára használhatják, hogy amikor fontos versenyük következik, akkor ne legyen gond.

Kérdezd meg erről a nőgyógyászodat!

2016. szept. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell eltolni a menstruációt. Az felborítja a ciklust hónapokra!

Simán mehetsz fürdeni, tamponnal. Gondolom, wc lesz a közelben, hogy cserélni tudd.

2016. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

" azt higgyék, hogy nyafogós kislány vagyok"

Mi nem hisszük ezt, hanem TUDJUK.

Kis retardált hülye vagy.

2016. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A citromlé fogyasztás eltolja a menstruációt napokkal.
2016. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy 12 éves, hogy ciki legyen a menzesz. Felnőtt vagy te döntesz. Mondjuk gyógyszert nem vennék be emiatt. Max tampont használnék, de nehogy kiborulj egy fürdés vagy egy menzesz miatt, az az élethez tartozik, minden egészséges nővel megtörténik havonta, ha nem terhes. Sokkal cikibbnek találom, hogy ezekben a gólyatáborokban a legtöbben hülyére isszák magukat aztán lefekszenek fűfavirággal.
2016. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!