Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen sportolok heti...

Rendszeresen sportolok heti 7-szer. Eddig atlétikaztam de azt abba hagytam azért mert szerettem volna hogy nőjön a mellem. Ez viszont nem következett be. Szerintetek ha elkezdek CrossFitezni akkor azzal is csak hátráltatom a mellnek a növekedését?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A kettőnek nem sok köze van egymáshoz. Rengeteg nagy keblű sportolónő van, az interneten is rákereshetsz.

pl. [link]

2016. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kár azért abbahagyni a sportolást, hogy nőjön a melled. Nem elég kárpótlás a kis mellért az, hogy szép alakod van? Úgy gondolom, hogy ez a CrossFit nem fogja növeli a melled méretét. Ha nem sportolsz és elkezdesz zsírt felszedni akkor valóban nőni fog a melled, viszont azzal együtt a combod, feneked, derekad.
2016. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazatok van:)
2016. szept. 2. 04:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Remélem jobb belátásra tértél!:D
2016. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából eddig is így gondolkodtam. Csak kezd az agyamra menni az hogy a velem egyneműek folyamatosan ezzel basztatnak és ezzel aláznak.
2016. szept. 3. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaa. Na akkor ezért tényleg nem érdemes! Én versenyszerűen sportolok és lány vagyok. Elég kicsi a mellem. Mi is szoktuk emiatt basztatni egymást edzésen és sokszor a fiúk is minket.. De engem igazából nem zavar. Én szeretem. Sportoláshoz meg pláne előnyösebb, ha nem D-s mellek ugrálnak a nyakamban. Mindig lesz a testeden valami amit kritizálni lehet (pl nagy orr, ronda lábujjak mit tudom én).
2016. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!