Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az a vérzés, ami...

Mi lehet az a vérzés, ami menszi megjövése utáni 7. napon van? A menszim 3-4 napos.

Figyelt kérdés
Nem bő, csak látszik wc-nél meg érzem, ha kifolyik.Köszönöm!
2016. szept. 3. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Még 3 napig várhatsz, ha nem múlik wl, orvos!
2016. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az előző hónapokban is ez volt. Csak nem tudom,hogy mi ez. ( A háziorvos azt mondta,hogy nem baj, csak nem fejtette ki bővebben, mert hívták.)


Lehet olyan a menszi, hogy van, utána 1 nap szünet és utána újra látszik?

Az ovulációs vérzés,az milyen?

2016. szept. 3. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel ovuláció a ciklus közepén van, neked tuti nem az van! Nekem is szokott ilyen lenni, de csak miután megszületett császárral a kisfiam. Valószínűleg a heg miatt van. Neked volt bármi változás? Vannak -e más tünetek? Pl. erősebb mensi, hízás.
2016. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, semmi egyéb.

Nekem is a császár óta van.

2016. szept. 3. 09:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nálad is ez lehet az ok. A hegnél vastagabb lesz a nyálkahártya, és mensi alatt nem biztos,h leválik az egész, hanem 1-2 nap múlva is van még belőle. A nőgyógyász sem látott semmi kórosat. Szóval nem egészségügyi probléma, de azért tud kellemetlen lenni.
2016. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Te, ezt honnan tudtad meg végül, hogy ettől van?
2016. szept. 4. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!