Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek folytassam a...

Szerintetek folytassam a fogamzásgátló szedését?

Figyelt kérdés

Egy hónapja voltam a nőgyógyászomnál.Akkor irattam fel fogamzásgátlót, a Symiciat kaptam. Elkezdtem szedni a mensi első napjától, ez aug. 15-én volt. Szedtem minden nap ugyanabban az időben, és végig véreztem egészen a 18. tablettáig. Ebben a 18 napban volt 1 hét barnazas, enyhe pecsetelos vérzés, de rendes vérzés is. Kétszer beszéltem a dokival ezalatt. Az elején azt mondta folytassam a szedését majd most 3 napja ismét felhivtam, hogy hiába szedem a tabit, már minden nap verzek valamennyire. Azt javasolta kezdjem meg az 1 hét szünetet, mert ha verzesem van, a gyógyszer mar nem tartja helyén a mehnyalkahartyat. Igy 3 szemet hátrahagyva megkezdtem a szünetet penteken. Azota ugy verzek, mint a menstruaciom idején szoktam. De jövőhéten elvileg ujra kellene kezdenem egy ujabb levéllel. Szerintetek folytassam?El fog múlni már végre a vérzés?

Első fogamzásgátlós vagyok.


2016. szept. 4. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Első 3 hónapot érdemes végigszedni, aztán meglátjátok hogy hogy alakul.

Nekem is első hónap végig pecsétlős volt és a másodikban is 2 hétig, 3.nál megszűnt. Doki is megnyugtatott hogy elsőnél sokszor van így, ha a 3. levélnél van gond akkor ír másikat.

2016. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!