Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára sok kúpot írta...

Hüvelygombára sok kúpot írta fel nekem de nem használt egyik sem! Most tenyésztik a váladékot, szerintetek van még olyan kúp ami hatásos lehet? Majd felírnak olyan szert ami használ?

Figyelt kérdés

én nem gondolok iylenekre hogy candidás lennék mert az emésztésem teljesen rendben van székletvizsgálaton is voltam,meg amúgy hülyeségnek is tartom ezt az egészet nem szedtem életemben oylan sok antibiotikumot hogy iylen bajom legyen,ráaádusl az édességet sem kívánok nem is eszem.

szerintetek meg tudnak gyógyítani?


2011. febr. 27. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Megnyugtatlak nagyon sokféle kúp van. Rajtam kipróbálták: mikogal, pimafucin, boraxos globulus a negyediknek a neve nem jut az eszembe, de van még a canesten, betadin és még ki tudja hogy mennyi. Évek óta visszatérő gombám van/volt, ami volt hogy teljesen magától jött elő. Minden nagy wc után mosakodtam, strandra el sem mertem menni, máshol még pisilni sem, annyira durva volt. Egészen biztos hogy meggyógyítanak, ne félj. Én már a méhszájplasztikáig jutottam el az állandó gomba és gyulladás miatt. De ez már a végső megoldás. Gombás fertőzést nagyon jól tudnak kezelni, nagyon gyakori a nőknél.
2011. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!