Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Verzes kimaradas/keses,...

Verzes kimaradas/keses, koztes verzes, hasfeszules, es elvileg semmi bajom?

Figyelt kérdés
Kb fel eve kezdodott, hogy teljesen indokolatlan idokben es modon jelentkezett koztes verzes, vagyis inkabb barna folyas.. Mivel semmilyen mas tunetem nem volt, igy betudtam annak, hogy valoszinu ovulacios verzes, bar korabban soha nem volt (28eves vagyok,kb 15eve menstrualok). Egyik honapban volt, masik honapban nem, aztan megint.. De kb 3honapja a menstruaciommal is gondok vannak, ugyanis 28nap helyett 35-36napra jott meg, sot, most jelenleg a 37.napnal tartok es még mindig semmi. A hasam viszont faj kb ket hete, mintha meg akarna jonni, meg egyebkent is szokott fajdogalni igy.. En erzem hogy vmi nincs rendben. Sehova nem kaptam a kovetkezo 2heten belul idopontot, igy elmentem ma egy igen tapasztalt, idos nogyogyaszhoz, akinel viszont nincs uh. Az egvilagon semmit nem talalt. En gondoltam mar mehszajsebre, cisztara, gyulladasra, de semmit nem talalt! Eleg alaposan es hosszasan vizsgalt, csak ugye uh nem volt.. Meg nyilvan a rakszures 2het. Ott is hangot adtam hitetlenkedesemnek, probalt megnyugtatni, hogy higyjem el nincsen semmi, elofordul az ilyen, valoszinu hormoningadozas, es fogamzasgatlot vagy hormon tablettat ajanlott, amit viszont egyelore nem szeretnek, mert idegenkedek mindenfele ilyen gyogyszertol. Szamomra tovabbra is hihetetlen, hogy en erzem hogy valami nem stimmel, megis elvileg "csak" ennyi bajom van. Ez lehetseges? Volt mar valakinek ilyen? Es ha a fent emlitett betegsegek kozul barmelyik fennallna, azt biztosan latnia kellett volna? Nem vagyok egeszen nyugodt..

2016. szept. 6. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálatot, és ultrahangot csináltass! Kérj időpontot ott ahová tartozol. Úgy látszik, hogy nincs sürgősségi teendő, ez jó.
2016. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!