Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a menstruáció előjelei...

Ezek a menstruáció előjelei vagy valami komolyabb problémára lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Ma estére van időpontom a nőgyógyászomhoz,de nem vagyok benne biztos,hogy így megcsinálja a vizsgálatokat. (rákszűrés,ulrahang,hpv teszt)

Kb 3 hónap után múlt héten voltunk együtt a párommal,akkor azt tapasztaltam,hogy 1-2 napig rózsaszínes folyásom volt,fájdalmat nem éreztem,se közben,sem utána,csak a mosdóban vettem észre,hogy nem teljesen stimmel a dolog. 2 nap múlva semmi probléma nem volt. Tegnapelőtt újra együtt voltunk (1hét alatt többször is-nem volt probléma),ugyanezt tapasztaltam,de közben várom,hogy megjöjjön... Érzem is magamon a szokásos fáradtságot,hányingert...

Gyakorlatilag most nagyon enyhe rózsaszínes-barnás folyásom van. (Csak akkor látom,ha megtörölközöm a mosdóban.)

Soha nem fordult még elő velem,hogy szex után vérezzek. nagyon megijedtem.

Fontos,hogy magas rizikófaktorú hpv vírust-t találtak nálam,és nagyon félek,hogy ez alakult át valami rosszindulatú dologgá. Fél éve voltam szűrésen,akkor P2-es eredménnyel,de még pozitív hpv vírussal. Így most esedékes a következő vizsgálat.


Szerintetek?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2016. szept. 7. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak valami fertőzést kaptál el a párodtól. Én erre gondolok, mivel mindig szex után jött elő a rózsaszínes folyás.

Menj el mindenképp a dokihoz. A rászűrést így nem biztos, hogy meg tudja csinálni. De legalább kiderül, hogy mi ez.

2016. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el a dokihoz, hogy megnézzen! A rákszűrést nem biztos, hogy le tudja venni, de az egyéb gyulladást viszont látja. Valami gyulladás is okozhatja ezt a vérezgetést.
2016. szept. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tegnap megjött....felhívtam az orvost,hogy most mi legyen,azt mondta,érdemesebb lenne eltolni a vizsgálatot,hogy ne kelljen kétszer mennem. Most nem tudott volna rendesen megvizsgálni.

2016. szept. 8. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!