Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy 2 héttel...

Lehetséges hogy 2 héttel hamarabb jön meg a menszeszem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és 2 héttel hamarabb jött meg. Nem tudom számít-e valamit de vettem de 72 órás fogamzásgátlót, mert a barátommal történt egy kis baleset.
2010. ápr. 22. 10:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzáírni, hogy elég gyakran élünk szexuális életet a barátommal, és van hogy fáj is ott,sőt néha viszket is, a szex alatt nem fáj, inkább utánna. Lehet hogy nem is megjött hanem csak vérzik valami miatt?
2010. ápr. 22. 10:24
 2/11 anonim ***** válasza:
A 72 órás tableeta miatt jött meg.Abban lórugásnyi hormon van!
2010. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha elég gyakran szexelsz akkor épp itt az ideje valami hatásos fogamzásgátlásról gondoskodni!
2010. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem természetes, hogy fáj is, viszket is. Menj el egy nőgyógyászhoz + kérdezd meg, milyen fogamzásgátlást javasol.
2010. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
viszket, fáj.talán feldörzsölte a hüvelyt vagy gomba
2010. ápr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát neked nőgyógyász kéne, meg egy normális védekezési módszer. meg egykis agy, h elolvasd a 72 órás betegtájékoztatóját, mert abba levan írva h a menzeszt összezavarhatja.
2010. ápr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, az utolsó hozzászólónak, köszönöm a javaslatot, van agyam gondoltam rá, de azért ide is leírtam mert nemtudtam csak attól vérzik mert ki lett dözsölve vagy a menszeszem miatt. Amúgy gumival védekezünk, az miért nem jó?
2010. ápr. 22. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:
nem gondolod, hogy a kidörzsöléses vérzés és a menstruációs vérzés között van különbség?
2010. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha állandó partnered van, a fogamzásgátló tabletta a legbiztosabb.
2010. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Amúgy gumival védekezünk, az miért nem jó?" A választ te írtad a kérdésedben: " mert a barátommal történt egy kis baleset." Nem túl jó, ha a "balesetek" miatt a 72 órás fogamzásgátlást használod sűrűn. A hormonrendszered, később, majd ha gyereket akarnál "emlékezni fog".
2010. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!