Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehetnek a barátnőm...

Mitől lehetnek a barátnőm arcán pattanás szerű foltok? Allergia, vagy más egészségügyi gond?

Figyelt kérdés
Vagy lehet bármiféle étel, ital allergia? Mit érdemes erre használni? Az orvosnál egy krémet kapott és ennyi, de egyelőre nem sokat használt.

2016. szept. 7. 21:12
 1/9 anonim válasza:
Pici piros pöttyök mint a pattanás? Van olyan terület ahol nagyobb egybefüggő pirosság is van?
2016. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ühm talán igen.
2016. szept. 7. 21:20
 3/9 A kérdező kommentje:

Most a tejtermékekről próbál leszokni egyébként, hátha.

Ja és, ha otthon van Balatonon, akkor mindig kijön rajta orrfolyós,tüsszögős allergia egyébként. De persze lehet ez két külön történet.

2016. szept. 7. 21:21
 4/9 anonim válasza:
És fokozatosan jönnek ki?
2016. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez konstans látszik.
2016. szept. 7. 21:22
 6/9 anonim válasza:

Azt hiszem hasonló lehet mint nekem van, vagyis ezekből a tüneketből arra tudok következtetni. Én is sok orvosnál jártam mire végre tényleg azt mondták ami a bajom az pedig egy magánybőrgyógyász volt szóval nektek is ezt tudom ajánlani, igaz drága de szerintem jobban megéri mint szakrendelésre menni mert nekem ott olyan krémet írtak fel ami csak tovább rontotta. Nekem azt állapították meg hogy ez rosacea és kaptam rá pár dolgot és lassan de biztosan múlik. Előtte semmi gond nem volt az arcommal, lassan kezdett előjönni és nekem is állandó lett. Szóval mindenképp ajánlom a bőrgyógyászt. Remélem tudtam segíteni.

18/L

2016. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ő magánnál volt, és ott kapott egy krémet. Sok pénzt fizetett, de úgy néz ki ez nem volt az igazi...

Köszi! :)

2016. szept. 7. 21:34
 8/9 anonim válasza:
Azért remélem sikerül majd megtalálni mi a baj és kap majd rá gyógyszert vagy kenőcsöt! Igazán nincs mit. :)
2016. szept. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fájdalmas, piros kis csomócskák, akkor lehet rosacea is, nekem is volt egy ideig, a kencék semmit nem értek, végül gyógyszeres kezelés mulasztotta el. Menjen vissza a bőrgyógyászhoz.
2016. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!