Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizeletmintából kiderül hogy...

Vizeletmintából kiderül hogy szűz vagyok e?

Figyelt kérdés
Bekerultem a korhazba mert beteg vagyok infuzion vagyok de azt mondtak mielott haza megyek vizelet mintat vesznek tolem! Abbol kiderul hogy szuz vagyok vagy sem?

2016. szept. 10. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak ha terhes vagy. Ne aggodj nem derul ki hogy atment rajtad a fel varos :)
2016. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először kicsit hülyítettelek volna, de ha kórházban vagy, akkor őszinte leszek: nem. Hogy tudjál aludni. De a kérdés nem vall valami nagy tájékozottságra, hogy szépen fogalmazzak.
2016. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hány éves vagy?!
2016. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3, a kerdesbol kiderul hogy max 14
2016. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem. A szűzhártyát még nőgyógyász se nagyon látja, meg szokta kérdezni, hogy volt-e férfival! Amire nyilván igazat kell válaszolni, mert másképp vizsgál!

A vizelet vizsgálat amúgy is azt jelenti, hogy te a mosdóban pisilsz egy üvegbe, odaadod és ők többek közt cukrot és gennyt keresnek benne, hogy tudják rendben van-e a veséd, nem vagy-e cukorbeteg, kell-e még gyógyszer!

2016. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elsonek uzenem h mindenki magabol indul ki :) dragam lehet rajtad a fel orszag is atment de rajtam csak 1 fiu :) a helyedben hallgatnek! Es nem 14 eves vagyok hanem 16 :) a tobbieknek meg koszonom a kedvesseget! Ennyire bunko embereket mint amilyenek leteznek neha el sem hiszem egy egyszeru kerdest tettem fel ! Valoszinu nem azert tettem fel mert tudom ra a valaszt de remelem a sok bunko ember is egyszer vissza kapja a szemtelenseget :) isten nem bottal ver
2016. szept. 11. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
OMG
2016. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Értem én 16 éves vagy és azzal sincs "baj", hogy nem vagy szűz hiszen mindenki maga dönti el mikor érett a szexuális együttlétre. De először is iskolában igazán odafigyelhetnél ha már nincs annyi... hogy is mondjam tudatosságod és érettséged (eszed), hogy tudd attól, hogy egy szűzhártya átszakad, vagy egy férfi nemiszerv hatol beléd még nem keletkezik olyan hormonális zavar a testedben amit a vizelet ki tudna mutatni kivéve persze ha terhes vagy. És ebből következik a második dolog, hogy remélem védekeztetek.
2016. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!