Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is szokott nehézséget...

Nektek is szokott nehézséget okozni a menstruáció alatt amikor wc-re mentek?

Figyelt kérdés
Általában ha nagy dolog van abból hasmenés lesz mikor megvan most viszont nagyon fájdalmas volt már akkor mikor elindultam a mosdóba.Borzalmas volt.Nem tudom megmondani, hogy pontosan hol vagy mi fájt de rettentő érzés volt mintha kiakart volna szakadni valami azt se tudtam álljak vagy üljek csak vártam hogy mikor lesz vége aztán remegett a testem ettől az egésztől..holnap bemegyek megnézetni mi lehetett ez... Nektek volt már hasonló tapasztalatotok? Mire utalhat szerintetek?
2016. szept. 11. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tampont vagy betétet használsz?
2016. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

PErsze, hogy volt. Hasgörcs, és iszonyú, de a fájdalmat leszámítva nem veszélyes.

Nekem is szokott kb. minden mensikor, meg párszor egy évben anélkül is - a leghosszabb négy napig tartott... csak feküdtem, mert amúgy rhadt mód fájt. A doki megvizsgált, semmit nem találtak (uh-n is voltam), enyhébb hashajtó teát itatott velem végül.


De utána még hetek múltán is fájt a nagydolog.

2016. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
általában mindkettőt, mert olyan erős a vérzés
2016. szept. 16. 19:32
 4/4 A kérdező kommentje:
igen tudom,hogy normális amikor fáj nekem is szokott na de ennyire..?!
2016. szept. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!