Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az intimtölcsérrel/intimkehellyel?

Figyelt kérdés
Használt már valaki? Mi a véleményetek róla?

2016. szept. 10. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
En is elgondolkoztam rajta,hogy veszek. De ez a" mosd el" nekem nem hangzik elegge higienikusan.Tobb forumot olvasgattam a temaban:sokan nehezen tudtak megtanulni a felhelyezest es igy el-el cseppent par csepp mensi. Aki belejott dicseri,hogy tobbet bir mint egy tampon. Keress ra,itt is irtak mar rola,ha jol remlik.
2016. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
én összesen 3x használtam. Először rosszul helyeztem fel, így nagyon csúnyán átáztam. Utána bejöttem és igaz hogy többet bír mint egy tampon, viszont amikor kivettem kb úgy nézett ki a wc mintha disznóölés lett volna :D könyökig véres voltam kb, már bocsi :-D maradtam inkább a jól bevált tamponnál.
2016. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
91%
Én imádom! Nekem a ciklusom 6 napról 4-re csökkent. NINCS több menstruációs fájdalmam. Sokkal megbízhatóbb mint a tampon vagy betét . sokkal egészségesebb , költség csökkentő ( egyszer veszel egyet és 5-10 évig jó ) . Nem kell félni hogy átázol stb . Elég 12 óránként cserélni ( ha erősen megvan akkor lehet sűrűbben ) Én csak ajánlani tudom!
2016. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
3-as vagyok. Én már egy ideje tölcsért használok. Meg lehet tanulni ( nekem egy ciklus bővel elég volt ) hogy kell kivenni úgy hogy ne legyen minden tiszta vér. Ha a tölcsérrel bármi kérdésed van bátran írj üzenetet szívesen válaszolok. Felhelyezés - kivétel is könnyen elsajátítható . több módszer van rá.
2016. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vanilia agnes válasza:
100%
Nagyon jó találmány, kényelmesebb, mint bármi más, legyen az tampon vagy betét. Az ember lánya egész nap kényelmesen létezhet cserebere nélkül és este eltávolítja a tölcsért. Szinte észre sem veszem, hogy megvan... Higiénikusnak is tartom ezt a megoldást, hiszen tablettával vagy mikróban használható pohárban, de még a tűzhelyen is ki lehet fertőtleníteni, illetve főzni a tölcsért. Sokszor olvasom viszont, hogy bárhol lehet cserélni - én ezzel abszolút nem értek egyet, ui. nekem ez kizárólag itthon működik, amikor mosakodni is tudok. A legfontosabb, amit megosztanék, hátha bárkinek segít, az az, hogy nagyon fontos, az ember milyen típust választ. Kettőt próbáltam eddig és a Bionom puhább (DM-ben vásárolt) kehlyhe remekül működött nálam, viszont a Yuuki (puhább változata is) túl kemény volt nekem, nyomott és alig tudtam eltávolítani. A kelyhet mindenkinek ajánlanám, szerintem meg lehet találni azt, ami beválik:)
2017. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!