Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet gyerekem 20 napos...

Lehet gyerekem 20 napos ciklussal?

Figyelt kérdés
3 hónapja tettem le a gyógyszert és azóta 20 napra mindig megjön. Amellett h nagyon zavaró, sztem nem egészen normális. Ilyen rövid ciklusnál mikor van egyáltalán peteeresem?
2016. szept. 12. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Dokinal voltal? Peteerest doki tud nezni uhn vagy Te otthon Lh (ovulacios )teszttel. Ugye elvileg ciklushossz-14nap =peteeres...de hat ez egyenileg es ciklusonkent is elterhet.
2016. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet gyereked, de előbb menj nödokihoz, be fog állni valami normálisabbra a ciklusod, szerintem az is lehet, hogy van peteérésed, mivel menzesz közben is lehet, de jobb lenne ha megnézné a doki, hogy mi a helyzet.
2016. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem sok esélyt látok arra, hogy így most ebben az állapotban termékeny legyél. Peteérés léte is kérdéses, visztont, ha van, akkor meg túl kevés az idő arra, hopgy meg tudjon történni a beágyazódás. Viszont biztos vagyok benne, hogy lehet kezelni. Fordulj dokihoz, ez a rövid ciklus abszolút indokolja. Gondolj arra, hogy szerencsés vagy, mert ennyire egyértelmű a problémád és nem kell több hónap sikertelenség után keresni, hogy mi leheet a gond. Minden rosszban van valami jó. Biztos sikerülni fog!
2016. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!