Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 napos ciklussal lehetséges...

24 napos ciklussal lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
Mindig 28 napos, tökéletesen pontos ciklusaim voltak. Nagyjából fél éve elkezdtek rövidülni és 26 naponta véreztem, de a nőgyógyászom szerint ez nem lehet akadálya a teherbeesésnek. Az utóbbi két ciklusom már csak 24 napos volt. Szerintetek ez normális? Lehet így még kisbabám?
2016. márc. 27. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 25 napossal simán teherbe estem.
2016. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, normális, és igen, teherbe lehet esni.

Korábban 25-26 napos ciklusaim lerövidültek 23-24 naposakra és nagyon simán teherbe estem. Egyébként én kérdeztem a dokim: 21 napnál rövidebb ciklusnál kell aggódni, addig teljesen normális. (Csak kellemetlen ilyen sűrűn menstruálni. :) )

2016. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Siman lehetseges. Azt mondjuk nem lenne rossz megnezned, hogy a lutealis fazisod rovidult-e le, vagy a peteeres elotti idoszak. Mert lehet h csak a peteeresed van par nappal korabban. Ha nem, es a lutealisod lett kb 20 napos, az esetleg okozhat gondot. (Nem feltetlenul.)

Homerozz egy cikluson keresztul, ha van hozza turelmed es latni fogod.

2016. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják a 21 naposnál rövidebb ciklus az gond. Ez még bőven belefér.
2016. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Én 24-25 napos ciklussal estem teherbe bő fél év alatt.

Ez nem jelent gondot!

Mindannyian mások vagyunk. Valakinek szabályos, 28 napos ciklusa van, valakinek meg 24 napos, valakinek meg 32. Ez nem jelenti azt, hogy gondja van, nála ez a természetes pontosan azért, mert mások vagyunk. Ha egy terhesség nem jön össze, akkor annak más oka van, nem az, hogy nem szabályos 28 napos ciklusa van. Ez még bőven belefér a normálisba.

2016. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a tapasztalataitokat! :-)
2016. márc. 29. 21:20
 7/7 anonim válasza:
Szia! Az enyém is 28-29-ről lerövidült 25-26-ra. Az utolsó 3 ciklusban legalábbis biztosan. Aztán februárban nem rövidült tovább :-). Azóta 9 hetes a pocaklakó! Úgyhogy szerintem ez semmiképp nem jelent rosszat.!
2016. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!