Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek fájt a nőgyógyászati...

Nektek fájt a nőgyógyászati vizsgálat? Nekem eléggé és nem tudom eldönteni mi miatt

Figyelt kérdés

Először is a sexuális életem 0, annyira fáj a sex mintha kést döfnének belém.Nőgyógyásznál sokszor voltam aki Candida gombát állapitott meg,de a viszgálat maga is nagyon fájdalmas nem tudom e miatt???

Mondta az egyik nőgyógyász(5nél voltam kb), hogy elég szűköcske is vagyok, meg amúgy eléggé feszitettem de nem szeretem azt az érzést,hogy valaki turkál bennem(na jó ki szereti).



Félek nehogy más jellegű problémám is legyen mint pl a vaginózis,vulvadynia amik miatt többek között fájdalmas a vizsgálat is.Őszintén már el sem tudom képzelni valaha jó lesz a sexuális életem..



2016. szept. 12. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha éppen van valami problémád, akkor fájhat a vizsgálat, hiszen eleve érzékeny, vagy gyulladt ott és még turkálnak is benned.

Ha ilyen gondod nincs, akkor nem szokott fájni a vizsgálat, csak kellemetlen, de konkrétan fájdalmat nem okoz.

Nekem is egyébként a vaginózis jutott eszembe. Vagy valamilyen lelki ok.

2016. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez lehet az ok:

[link]


Ha majd szerelmes leszel és nyugodt, tiszta körülmények közt tudsz együtt lenni egy kedves, figyelmes gyöngéd férfivel, azért sem kell aggódni,hogy lesz-e belőle terhesség, mert nem baj ha lesz - elmúlik, mintha nem is lett volna!

2016. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt barátommal akibe szerelmes voltam, a candida kezelés után nem fájt a sex.Vagyis néha egy kicsit de nem olyan jellegű volt mint a kezelés előtt.
2016. szept. 12. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!