Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem már a barátomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem már a barátomat? Vajon van megoldás?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a könnyen kapható lány, sosem csaltam meg senkit, csak komoly kapcsolataim voltak, eszembe se jutott volna bárkit megcsalni.

Másfél éve vagyunk együtt a mostani Párommal, úgy érzem szeretem, jól megvagyunk, habár korábban voltak problémák. (Féltékenykedett, korlátozott.) Onnantól kezdve kicsit labilisnak érzem magam. Az nagy hullámvölgy volt a kapcsolatunkba, eltávolodtam tőle érzelmileg is és észrevettem, hogy aki közeledik felém, azzal beszélgetek. Ez eddig nem volt így, mindenkit elutasítottam alapból, most viszont habár az az első, hogy közlöm, hogy barátom van, mégis beszélgetek másokkal. Flört nincs, csak beszélgetés. Ebbe végülis nincs semmi, mégis furán érzem magam, mert eddig ez nem volt így.

Magáról a problémáról beszéltünk a párommal, én viszont úgy érzem, túl nagy tüske maradt bennem és még mindig nem 100%-os köztünk a dolog, ahogy azelőtt.

Mit gondoltok erről? Volt már valaki ilyen helyzetbe? Helyre lehet ezt még hozni vajon? Vagy végleg elmúlhatott a szerelem?



2015. jún. 18. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Van.Egy másik kolbász.
2015. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez már elmúlt. Maradt ami maradt.Lehet az is elég.
2015. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!