Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok és még...

13 éves lány vagyok és még semmit sem nőtt a mellem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim majdnem mind fiatalabb mint én! Mégis sorra nőből ki a melltartókat! És engem nevetnek ki mert én még csak fel sem vehetem!! Kérlek segítsetek!!!
2016. szept. 15. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen se volt olyan bagy mellem, de végül megnőtt. Figyelj, ha 15 évesen is kicsi, akkor jobb mihamarabb rezignáltan felfognod a helyzetedet. Esetleg beüthetnéd googleon, hogy mellnagyobbító torna. Az talán segít valamennyire.
2016. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 marina1997 válasza:
Nyugi. Nem mindenkinek lesz hatalmas mindjárt még csak 13 vagy.. Ne légy féltékeny neked is lesz meglátod.
2016. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyukádnak, nagyijaidnak mekkora?
2016. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem baj, ha nem túl nagy. Ha valaki cikiz, vagy kinevet, az őt minősíti. Ez adottság, van akinek több jut, van akinek kevesebb. Ha valaki addig jut, hogy ezért bánt, egy percig nem érdemli azt, hogy foglalkozz vele, vagy rosszul érezd magad miatta. Talán nőni fog, talán nem sokat, de ne aggódj, nem mindenki annyira felszínes, hogy most vagy később a melled méretéről ítéljen meg.
2016. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!