Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig vérezhet a rákszűrés után?

Meddig vérezhet a rákszűrés után?

Figyelt kérdés
Kicsit összetett a dolog. Hétfőn voltam orvosnál mert cikluskövetésen vagyok valószínűleg progeszteron hiány miatt. Pont az tájt volt peteérésem is, de ha már ott voltam kértem rákszűrést. Eddig is mindig véreztem kicsit utána, de most még mindig pöttyökben látszik a papíron pisi után. Nem piros már inkább olyan mintha barnáznék. Ráadásul egy kis gombás fertőzést is összeszedtem a nyáron, ez vagy hogy még az nap is együtt voltunk a férjemmel orvosi tanácsra okozhatja ezt? Érdemes jeleznem az orvosnak?
2016. szept. 18. 14:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és 21 re várom/nem várom a havi vérzést tehát elvileg az még nem zavarhatna be.
2016. szept. 18. 14:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Rászűrés után gyakori a vérzés,mert ilyenkor a méhszájról kaparnak- vakarnak le hámsejteket,amiket később vizsgálnak és ezzel felsértik a hámot. Az,hogy most már inkább barnás,azt jelenti,hogy kevés a vérzés,ezért lassan ürül ki és már a hüvelyben megalvad.
2016. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ,ha 21-re várod a menzeszed,akkor előtt már néhány nappal felpuhul a méhszáj és ettől sérülékenyebb.
2016. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!