Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vissza estem? Daganatos...

Vissza estem? Daganatos vérvizsgálatomban 1500volt

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ezt az orvostól kéne kérdezned, de nekem elég magasnak tűnik... persze nem jó, ha most ezen el kezdesz pánikolni, úgyhogy inkább várd meg mit mond a doki!
2010. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen értéked volt 1500, és milyen daganatos betegségről van szó, és mióta tart. Satöbbi.

Ez egy nulla info amit közöltél :)

eü-s

2010. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tumormarker értékről lenne szó.Tavaj tavaszal diagnosztizáltak nálam petefészek rákot és sajnos már áttét is körvonalózott. 4kemoterápia után műtthető állapotba kerültem.A műtét jól sikerült a tumormarket értékem is lement 200ra. De a mostani kontrolon mikor megvizsgált az orvosom mindent rendben talált(kézzel viszgált) A vérvizsgálatom viszont pocsék lett!!!
2010. ápr. 23. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Most ezek szerint a CEA lett magas?

Szóval azért összetett ez a dolog is, ismerek olyan embert akinek áttétes prosztata rákja volt és sosem emelkedett a PSA-ja.

Az orvos el tudja dönteni ez alapján, hogy mi tévők legyetek.

Mindenképp menj el nőgyógyászhoz vele, kell egy CT vagy MR a pontos diagnózis felállításához. Meg persze a manuális vizsgálat is.

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok, szerencse a a szerencsétlenségben, hogy ez olyan tumorfajta, ha idejében elkapják sokkal jobbak az esélyeid, mint bármelyik más tumornál. ( tapasztalataim alapján)

radiológus

2010. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!