Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet? Lehet cisztám...

Mitől késhet? Lehet cisztám 11 évesen? Vagy lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Már 8 napja késik a menstruációm. Félek hogy cisztám van vagy terhes vagyok. :S Vagy mitől lehet ez? Először októberben jött meg. A hasam is fáj. egyszer izomláz szerűen de az lehet hogy az aznapi testnevelés óra miatt. most is fáj. nagyon félek.

Kérlek gyorsan válaszoljatok

11/L


2010. ápr. 23. 14:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Kamu kedves kérdező 11 évesen bár még nem jött meg, de amikor nem éltem nemi életet egyáltalán nem aggódtam a mensim miatt sőt fel se merült bennem, h terhes legyek! Amikor a barátommal együtt voltunk és bár védekeztünk de késett egy napot hát ne tudd meg az ideget megettem, de akkor a terhesség jogosan merült fel bennem, mert már éltem nemi életet! Szerintem megijedtél a válaszoktól, de ha tényleg volt már szexuális kapcsolatod és késik akkor kérlek nagyon sürgősen fordulj édesanyádhoz!
2010. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Cisztád bármilyen életkorban lehet.
2010. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Terhes csak akkor lehetsz, ha egy fiú bedugta a kukiját a puncidba! Mint ahogy írtad, a Te puncidban nem volt egy fiú kukija sem. Így nem lehetsz terhes!
2010. ápr. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2016. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!