Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a vérzésem nem úgy jött...

Ha a vérzésem nem úgy jött meg, ahogy szokott, lehet CISZTÁM? Lehetek PCOS? Csatoltam görbéket!

Figyelt kérdés

A hőm a menszi első két napján 36.8 volt, és megjött, de csak 2 napig tartott. A 4. nap le is esett a hőm. Tehát terhes nem lehetek, csak idegesít, hogy miért csak 2 napig tartott, amikor mindig 4-5 napig tart és erősebb?


Itt van a MOSTANI mensziről a görbe:

[link]


Ez pedig a múlt havi:

[link]


Itt meg a decemberi:

[link]


És talán segít a novemberi:

[link]


Látszik, hogy most azért elég kevés ideig tartott, és a mennyiség is más?


Bocsi a sok diagramért, csak nem tudom mi a baj?


2010. febr. 10. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem minden ciklus egyforma, viszont azt észre vettem egyből, hogy a lut. fázisod nagyon kevés. Épphogy csak 12 nap, ez nem jó. 14-16 nap a normális, nem voltál még ezzel orvosnál?
2010. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Rohadt nehezedre esne elmenni orvoshoz?
2010. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos igaza van a többieknek, nem vagyunk orvosok. Akárhogy is nézzük, nem tudjuk megmondani, miért gyengébb a mensid. Talán ez egy ilyen hónap. Nem feltétlenül jelent bajt, de ha tényleg ennyire zavar, egy orvosi kivsizgálás sosem árt, főleg, ha babát szeretnétek és úgy érzed, nem stimmel valami. Én sajnos nem tudom a választ.
2010. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!