Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma hajnalban teszteltem + de...

Ma hajnalban teszteltem + de az 2. csik halvány volt. Feruár 8-13 volt meg utoljára a menszesze.3 nap késés után teszteltem. Ugye lehetek babás? Mivel cisztám nincs 3 hete voltam hüvelyultrahangon mondta doki nincs cisztám.

Figyelt kérdés
mikor teszteljek legközelebb hogy erös legyen a 2.vonal is?mikor kell kb fel keresni a nödokimat hogy lásson is valamit?kb 4 hetes terhes lehetek?
2009. márc. 10. 05:26
 1/7 anonim ***** válasza:
De jó! gratulálok! Én mikor pozitívat teszteltem, alig mertem elhinni így rögtön másnap megint teszteltem. Nekem nagyon erős 2 csíkom volt mindkettő. Szerintem Te azért várjál pár napot, ha tudsz:-)
2009. márc. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tiszta szívből gratulálok!
2009. márc. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 10. 06:25
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, gratulálok, 2 nap múlva, addigra duplázódik a hcg és erősebb elvileg
2009. márc. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7-44es vagyok és kb mikor betöltöd a 6.hetet akkor érdemes dokihoz menni
2009. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De jo neked! nagyon sok gratula és vigyázz magadra meg a kis pocilakora!
2009. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm vigyázok rá nagyon elsö baba lesz.:)))))))))))))))
2009. márc. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!