Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a külömbség a húgycső és a...

Mi a külömbség a húgycső és a hüvely között, és akkor most hová kell felrakni a tampont?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Tedd a húgycsöbe, lehet a elején nehézkes lesz de nyomjad erősen
2016. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mantis religiosa ***** válasza:
90%
Kicsit azért lehetnél kreatívabb, a keresést illetően. [link]
2016. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A húgycső egy nagyon kis lyuk amin pisilsz. A hüvely az ahol kijön a vér ha menzeszelsz. Tampont a hüvelyve kell rakni. Bár én inkább a betétet ajànlom, mert egészségesebb, kênyelmesebb. És amíg szűz vagy eleve ajánlatos betétet használni.
2016. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 H_Vivien ***** válasza:
77%

1# Sííírok a röhögéstől :D Hatalmas :D

#3 Semmi köze a szüzességnek a tamponhoz, egyik nem zárja ki a masikat, nyugodtan lehet szüzen tampont használni. Egyébként szokás és ízlés kérdése. Nekem speciel egyáltalán nem kényelmes a betét használatakor a saját véremben ücsörögni, mert ugye senki nem hisz a reklámoknak, hogy semmi nem szivárog vissza. Jah, persze :D

2016. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

legjobb, ha kitapintod magadnak, hogy hol van a hüvelynyílás. Mossad meg a kezed is meg a puncid is előtte alaposan, szappannal.

ha az ujjadat hanyattfekvő helyzetben a puncid felső részéhez teszed, akkor ott van egy nyílás, ahol pisilsz. Az a húgycső nyílása. ha innentől az ujjadat a punci alsó része felé vezeted, akkor az alsó részénél van egy nyílás, ahová még akkor is be tudod dugni az ujjadat, ha még szűz vagy. Ez a hüvelynyílás.

Ez a fenéknyílásod (ahol kakilsz) előtt van még. Arra is ügyelj, hogy a fenéknyílásod felől ne vezesd visszafelé az ujjadat a visszafelé, mert fertőzést lehet átvinni.

A tampont a hüvelynyílásba kell tenni. Ha még szűz vagy, mini tampont használj.

Remélem, segítettem.

2016. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szűzen is ugyanolyan tampont használni, mint az elvesztése után, annyi különbséggel, hogy minit ajánlott választani. A húgycsövön pisilsz, a hüvelyből jön a vér meg a baba :) A hüvelyedbe kell felhelyezni, máshova nem is tudnád. A húgycső túl kicsi, a fenekedbe meg csak-csak észrevennéd.


Mosd meg alaposan a kezed, és nem kell szégyenlősnek lenni, tapintsd ki, nyúlj fel nyugodtan (nem számít maszturbálásnak, bár egyébként az is teljesen természetes) és érezni fogod, hova vérne be egy tampon. Aztán szépen helyezd fel, úgy, hogy ne érezd, hol van, a zsinór pedig lógjon ki belőled. Nem baj, ha elsőre nem sikerül, nekem kb. két hónap volt, mire el mertem úgy menni iskolába. Ja, és ha nincs meg, akkor ne használj tampont (ha már meg kell jönnie de még nem jött meg pl.) mert kiszárítja a hüvelyed.

2016. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A hüvely az hátrébb van!
2016. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3# vagyok Könyörgök Nő vagyok. Ismerem magam.nem kell lepontozni ezért. Amikor kipróbáltam a tampont rettenetesen fájt a felrakása, ezêrt használtam betétet. Egészségesebb, mert nem poshad bent a vér, hanem távozik, úgy ahogy kell. Később amikor a szüzességem elvedztettem, már nem fájt annyira a felrakása, ezért használok tampont, de csak akkor ha olyan helyzet van. Tehát összefügg a kettő, magyarul amíg be vagy szűkülve fáj 😂 személy szerint én utálom a tampont, ott van egy idegen dolog a testemben. Ahogy fent is említettem, csak akkor használom, ha pl. Muszály úsznom vagy ha tánc van, mert akkor ugrálás közben megindul rendesen a vér, és nagyon hamar átáznék. Bár akkor is betéttel eggyütt használom, ha baleset lenne :D
2016. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!