Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Decemberben 16leszek és még...

Decemberben 16leszek és még nem jött meg (soha). Anya nyaggat, hogy lehet el kellene mennem nőgyógyászhoz. Baj van vagy csak későn érő vagyok? (bár szerintem későn érő vagyok, mert nincs is nagy cicim meg semmi ilyen, és még pasim sem volt)

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nőgyógyásztól bajod nem lehet, meg elvileg évente legalább úgyis el kellene menni szűrővizsgálatokra.
2008. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell félned a nőgyógyászattól, menj el nyugodtan. Anyukádnak igaza van. Lehet, hogy hormonális problémáid vannak.
2008. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is későn érő voltam, meg nagyon sovány, de kb. már 14-re nekem is megjött. Menjetek el a nőgyógyászhoz nyugodtan, mert ez lehet, hogy normális, de nem gyakori. Igy majd ti is megnyugodhattok.
2008. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, mert ez nem normális! Egy 16 éves lánynak már menstruálnia kellene!
2008. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Én 15 és fél éves voltam, mikor először megjött. Szerintem nincs baj, tényleg csak később érő típus vagy, mint én. De nem lesz bajod, ha elmentek nőgyógyászhoz, így anyukád is megnyugszik.
2008. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Menj el anyukáddal nőgyógyászhoz, mert ez nem jó, hogy még nem jött meg, eddig már meg kellett volna jönnie. Jobb utánajárni, ha meg nincs semmi baj, mindketten megnyugodhattok!
2008. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj, én 15 és fél voltam mikor először megjött. azóta eltelt 14 év, és minden hónapban rettenetesen görcsölök, ha így utólag visszagondolok ráért volna még. Addig sincs gond vele, nyugis tesiórák, stb.
2008. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16 ,5 éves vagyok nem voltam nőgyógyásznál és még nem jött meg
2009. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!