Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Masfel honapja szunni nem...

Masfel honapja szunni nem akaro menstruacios (? ) verzes? Veletek elofordult mar?

Figyelt kérdés

Van mar idopontom nogyogyaszhoz, de csak 3 het mulva tudok menni, es ideges vagyok mi lehet ez.

Mult honap kozepen megjott a verzesem de a szokasos 5 nap helyett csak 2-3 napig tartott es inkabb csak pecsetelo volt. Aztan egy het szunet es azota (tehat kb egy honapja) folyamatosan verzek. Nem sokat (egy tamponnal siman kibirnek 24 orat) de szunet nelkul. Multhet szerdatol ugy tunt rendesen menstruacios verzesem van, ez tartott olyan 5 napig, azota visszaallt a kicsit verzek dologra. Mitol lehet? Valaki tapasztalt mar ilye t? Nagyon felek mit fog mondani a nogyogyasz. 21



2016. szept. 30. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz ügyeletes nőgyógyászhoz menni? Ez nem egy kis vashiny lesz...

Én biztos, hogy két hétnél se vártam volna tovább, nem hogy még 1.5 hónap után 3 hetet.

2016. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne várj három hetet semmikepp!!
2016. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztk-ban vagy ha ügyeletre bemész soron kívül kell fogadniuk. ez nem játék. Mondjuk én kórházba mennék a helyedben.
2016. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elek es 3 het mulva repulok haza igy muszaj kivarjam. Nekem nagyon furcsa h semmi mas tunetem nincsen csak a verzes/erosebb barnazas.
2016. szept. 30. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kezdtél\hagytál abba fogamzásgátlót?

Lehet polip,méhszájseb,hormongond...stb Kint nem tudsz orvoshoz menni?

2016. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En is kulfoldon elek, ha barmi ilyesmi surgos van, meg jo hogy elmegyek itt a korhazba a surgossegire. Ilyesmivel nem szabad jatszani... Nagyon sok oka lehet, de semmikeppen nem olyan ami masfel honap utan meg plusz 3 hetet varhatna. Barmelyik korhaz surgossegi osztalyan ellatnak.
2016. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A sutgossegi, hacsak nem komoly bsleseti serulesrol van szo $500+ ami sajnos az en penztarcamnak nagyon sok. Nyilvan tudom h valami nagyon nincsen rendben, de most goleg megijesxtettetek. Nem tudom hogyan tudnam meggyorsitani a dolgot
2016. okt. 1. 01:06
 8/9 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Ja, ertem, ezek szerint ott nincs az az altalanos TB mint itt pl...
2016. okt. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, itt meghalni sem lehet ingyen.

Viszont. Mara teljesen minden verzes/barnazas megszunt es felhivtam az orvosom h konzultaljunk. Azt mondta h valoszinuleg az augusztuso menstruaciom borult fel antibiotikum miatt es ez kavart be, de a szeptemberivel visszaallt rendesen. Azert meg megnez ha hazamegyek

2016. okt. 2. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!