Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missee nevű fogamzásgátló...

Missee nevű fogamzásgátló okozhatja ezt? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
8 napja szedem ezt a gyógyszert, de azóta mintha kicseréltek volna. Rossz kedvem van, nem tudok örülni semminek, és egyáltalán nem kívánom a szexet. Mióta szedem, egyszerűen olyan száraz vagyok, mint a sivatag. Hiába a hosszú előjáték, nem leszek nedves, pedig előtte nem volt ilyen problémám. Létezik, hogy ennyi idő alatt ezt okozza a tabletta? És, ha igen, akkor ez elmúlik, ha hozzászokik a szervezetem? Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 4. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, okozhatja. Nem múlik el, írattass másikat.
2016. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, okozhatja. 2hónapot várj meg, lehet csak átmeneti (doki is ezt fogja mondani, nekem is mindig ezt mondta ha volt valami váltáskor) és ha nem akkor 3. hónapnál írass mást. Bár sajnos ha ilyen hamar előjött akkor valószínű más fajta se lesz jobb (tapasztalat :\ ).
2016. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne várj! Engem is ezzel hülyítettek. Nincs olyan h megszokja a szervezeted. Ami rossz az rossz. Én is ugyanígy kezdtem, aztán harmadik kényszer hónap után már nem csak szexelni nem tudtam, mindenhol pattanásos voltam, és depressziós. Nem szabad várni, ha ógy érzed nem jó, szedj mást!!!
2017. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!