Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás, viszkető érzés...

Fehér folyás, viszkető érzés első alkalom után ez lehet valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés

Barátomnál is van viszkető érzés és hámlás a makkon, neki voltak előttem partnerei.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2016. szept. 19. 23:12
 1/9 anonim válasza:
A rövid válasz sajnos az, hogy igen. Lehet ez fertőzésnek a jele. Ennyiből ennél pontosabban megmondani nem lehet, hogy mi lehet a háttérben. Nőgyógyász illetve Urológus :-(
2016. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Hámló makkot udvariasan elutasítjuk, ha nagy az ínség akkor gumit huzunk rá.

Menj el dokihoz mielőtt beljebb kerül a cucc ahol már nagyobb problémát okozhat akár ugyis hogy közben a folyás elmúlik.

2016. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barátodtól kaptál el valamilyen fertőzést. Szép kis emlék lesz így az első alkalomra. Mindenképpen orvoshoz kell mennetek, és addig ne legyetek együtt, míg ki nem kezelnek benneteket, mert akkor csak oda-vissza fogjátok fertőzni egymást.
2016. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Canesten Kombival vagy Unoval lehet kezelni még nem jutok el orvoshoz?

Biztos vagyok benne hogy hüvelygomba, eddig sosem volt ilyenem :/

2016. szept. 20. 07:47
 5/9 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. A hüvelygombára jó a Canesten Combi, ill. az Uno, de lehet, hogy nem gomba, hanem valami bakteriális fertőzés, arra meg nem jó. Figyelj, lehet, hogy nem valami kellemes nőgyógyászhoz járni, de ne kísérletezgess otthon, szerintem fontos lenne, hogy lásson orvos.
2016. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemibeteg gondozó, és gyógyszeres, helyi kezelés mindkettőtöknek, mert különben pingpongozni fogtok a fertőzéssel.
2016. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sansa Strak válasza:

Nyugi nem te vagy az első a nőgyógyásznál aki ilyennel megy!Nem kell emiatt rosszul érezned magad!

Valószínű, hogy kúpot kapsz meg antibiotikumot ( vagy olyasmit)!Ne parázd túl!

2016. okt. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En mindenkeppen orvoshoz mennek es nem is probalkoznek a Canestennel. Engem az bizonytalanit el attol, hogy nem gomba, hogy a pasidnak is durva tunetei vannak....
2016. okt. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Teljesen normális😌 Ne aggódj emiatt😌
2017. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!