Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy a méhszájsebe...

Lehetséges, hogy a méhszájsebet megsértette a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ma voltam nőgyógyásznál. Kicsi méhszájsebet állapítottak meg és volt egy citológiai vizsgálat is. Fél évvel ezelőtt nem fájt ennyire. Most közben és utána is egy jó darabig nagyon fájt ott lent belül, mindenhol. Hazaérve egy nagyon kicsi nem fehér folyást tapasztalatam. Lehet azért, mert a méhszájseb meg lett sértve? A menstruációmnak 1 hét múlva kell megjönnie, fogamzásgátlót szedek és a barátom soha nem élvez belém.

2016. okt. 5. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En nem tudok rola ,hogy mehszajsebem lenne. Megis szoktam verezni/barnazni rakszures utan,es faj is picit amikir ott "kotoraszik".Es tobb ismim is mondta,hogy kenetvetel utan volt minimalis verzesuk/barnazasuk.
2016. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez természetes cytológiai mintavétel után. Ilyenkor egy kis kefével sejteket "vakarnak" le a méhszájról és ezeket vizsgálják. Ettől vérzik és fájhat is. Igazság szerint ilyen az alapos mintavétel.
2016. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!