Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál első vizsgálat?

Nőgyógyásznál első vizsgálat?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok ès még nem voltam nőgyógyásznál. Tudom,hogy felelőtlenség,de annyira kellemetlen még a gondolata is hogy egy tök ismeretlen valaki turkál ott lent. Hogy tudnám ezt legyőzni? Ha elmegyek az orvos mit fog hozzá szólni hogy még nem voltam? Mi a vizsgálatnak a menete?

Köszönöm előre a válaszokat!


2016. okt. 5. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, először is kérdezgetni fog. Mikor volt az utolsó menszesz, rendben van-e,(vagy össze vissza jön meg) megkérdezi mivel védekezel (ha szeretnél fogamzàsgàtlót szedni akkor mondod neki, megkérdezi van-e panaszod. Aztàn beküld egy kis szobàba vagy öltözőbe, hogy vetkőzz le. Nadràg, bugyi le, felülről marad a ruha, akihez én jàrok,ott a cipőt is vissza kell venni. Ezt szokta mondani. Azràn felfekszel, ő megvizsgàl. Pàr perc, kicsit kellemetlen, de elviselhető. Én egy hosszabb felsőt szoktam ilyenkor felvenni. Addig még kisétâlok lejebb tudom húzni. Ne izgulj, gyorsan túl leszel rajta. Ha végzett, mondja, hogy menj öltözz fel. Utàna leültök és elmondja làtott-e esetleg valami olyat amit meg kell beszélnetek. Ha magànrendelésre mész,akkor a végén megkérdeted mennyivel tartozol.
2016. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem túl kellemes az igaz, de azért ki lehet bírni.

Szerintem női orvost keress elsőre, ha teheted.

2016. okt. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is 19evesen voltam elosszor. Semmit nem szolt. Izgultam,de nem volt veszes. Neki ez a munkaja,nem nokent tekint Rad. Csak mint egy betegre. Ha megteheted inkabb maganhoz menj..sajnos nekem az sztks dokikkal nincs jo tapasztalatom..
2016. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a nőgyógyász mizéria a nőknél ...

Mit kell ott ennyire turkálni vizsgálni????

Xd

2016. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4es gondolom fiatal taknyos pasi vagy...

Urológusnál voltál már?

2016. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!