Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt húgyúti fertőzése...

Akinek volt húgyúti fertőzése válaszolna?

Figyelt kérdés

Milyen tünetek voltak és mennyi idő után múlt el?

Szombaton kezdődött viszketéssel és égő fájdalommal..tegnapra jobb lett,ma viszont közbe fáj a hasam és véres a vizeletem.Voltam dokinál...beigazolódott a vizelet vizsgálat alapján:húgyúti fertőzés.genny,vér és fehérvérsejtek vannak a vizeletemben.azt mondták nagyon ronda..Kaptam Suprax antibiotikumot,5 napig kell szednem.

A hasfájás miatt aggódom mivel eddig nem volt..Ez normális?Kinek hogy alakult ez a betegség?Mennyi idő alatt lesz jobb?


2016. okt. 12. 13:17
 1/7 Varga Péte4 ***** válasza:
Ha nem valami különleges eset, 3-4 nap alatt elmúlik, de szedd be az összes gyógyszert.
2016. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, az antibiotikum mellékhatása. Vegyél probiotikumot a gyógyszertárba. Hidd el, segít.
2016. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem lehet a gyógyszer mellékhatása mert még csak 1et vettem be belőle..

Ez az alhasamban nyilalló fájdalom..gondolom a gyulladás miatt..csak nem szeretném ha komolyabbra fordulna.. 🙁

2016. okt. 12. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Valoszinu, hogy felszallo fertozesed van. Az antibiotikum elvileg elmulasztja. Nogyogyasznal voltal, vagy haziorvosnal?

Probiotikumot viszont tenyleg jo ha szedsz antibiotikum kura alatt es utan.

2016. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát pedig ez már komolyoabb. Ha a hasad fáj már valszeg felkúszott a gyulladás a hólyagodra. A gyógyszernek 2-3 nap alatt hatnia kéne, ha nem lesz jobb menj vissza a dokihoz, ha jobb lesz a gyógyszert akkor is szedd végig.

Én már a viszketésnél elszoktam kezdeni uragint+tőzegáfolyát szedni, az 1-2 nap alatt helyre tesz.

2016. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nőgyógyásznál voltam tegnap aki vizsgálat nélkül(!!!)hüvelykúpot írt és kenőcsöt gombára.a háziorvos azt mondta egyelőre ne menjek el másik nőgyógyászhoz hanem szedjem be a gyógyszert és használjam amit a nőgyógyász írt.

A hasfájás már jobb.egyébként nem folyamatosan fáj csak néha előjön..viszont a rózsaszínes vizelet még mindig van, meg gondolom az meg lesz is amíg nem hat a gyógyszer.

Remélem nem lesz komolyabb..

2016. okt. 12. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem csinált a nőgyógyászod, nem kell rajta kiakadni. Az antibiotikum szedése után a nők döntő többsége begombásodik. Ehhez nem kell vizsgálat.


Jobbulást!

2016. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!