Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késik? (Kérdésed túl...

Mitől késik? (Kérdésed túl rövid magyarázatod túl hosszú. )

Figyelt kérdés
Tudom unjátok már az ilyen kérdéseket, és a legtöbb embernek nincs itt varázsgömbje, de szeretném, ha segítenétek. A helyzet a következő, 18 éves vagyok, eddig rendszertelen volt a menzeszem, de az utóbbi 4-5 hónapban beállt rendesen és max 1-2 napot késett. Azonban most már vasárnap óta várom, de sehol semmi. A mellem már nem feszül és visszaállt a régi formájára, a mellbimbóm se fáj és már a derekam sem. De már vasárnap óta vannak megjövős görcseim, 1-2 percig szokott tartani, aztan elmúlik. A hangulatingadozásaim viszont megvannak eléggé hullámvasutazok most, a hasam pedig puffad, komolyan úgy nézek ki, mint aki mindjárt szül. Terhességre igazából nem gyanakszom, mert a párommal mindig védekezünk. De akkor mitől késhet? Arra is gondoltam, hogy szombaton lesz a szalagavatóm és valósággal imadkoztam érte, hogy vasárnap jöjjön meg hogy addigra elmúljon. Lehet vicces kedvében van a szervezetem és direkt akkor fog megjönni, vagy miért késik? Válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm, szép estét!
2016. okt. 12. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől lehet, szerintem a legvalószínűbb az, hogy stresszelsz, izgulsz a szalagavató miatt, gondolom ha van tánc akkor ezerrel próbáltok, ettől simán késhet :)
2016. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, ezzel megnyugtattál egy kicsit, ment a zöld 👍 😊
2016. okt. 12. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gép, simán késhet, akár ki is maradhat egy mensi. Az is normális, mivel rengeteg minden befolyásolja.
2016. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
antibiotikumot nem szedtél? attól is késhet
2016. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek ment a zöld jel😊 Nem, nem szedtem, utoljára 4 hónapja szedtem, de akkor tényleg késett. :)
2016. okt. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!