Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj az első nőgyógyásza...

Nagyon fáj az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Most fogok menni először és nagyon félek,hogy milyen lesz,mivel eléggé szégyellős vagyok főleg ott lent így nagyon félek.Érdemes előtte leborotválkozni azon a területen?Nagyon fog fájni?
2016. okt. 13. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fáj.

Nem muszáj borotválni, csuvakkát is láttak már.

2016. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Én is nagyon szégyellős vagyok, hosszított pólóban mentem, és alig mertem levetkőzni, meg felülni a székbe :D Megborotválkozni külön emiatt nem érdemes, hidd el, nem érdekli őket. Maga a vizsgálat egyáltalán nem fáj, (kivéve ha nem lazulsz el és feszítesz, akkor kicsit kellemetlen) csak a síkosító és a kacsa nagyon hideg. Tényleg, semmi okod félni, tudom, először rossz, és kiszolgáltatva érzed magad, de csak lazulj el, az egész nem tart 5 percig.
2016. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell paráznod miatta, nem fáj. Nem mondom, hogy kellemes, de egyáltalán nem fájdalmas! És gondolj arra, hogy az egészséged a legfontosabb, jó lesz utána hogy tudod hogy minden rendben. :) A doki meg több ezer nőt látott már pucéran, szóval hidd el őt ez végképp nem érdekli.
2016. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!