Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 éve szedek fogamzásgátlót,...

4 éve szedek fogamzásgátlót, egyszer váltottam, mert pattanásos lettem tőle, de most újból pattanásos az arcom. Mit tegyek? 19 évesen kezdtem el szedni, jelenleg 23 éves vagyok!

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
A fogamzásgátló az egyik fele a pattanásirtó szernek. A másik fele, hogy legyen mit gátolnia...
2016. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Minerva fogamzásgátlót próbáltad már? Én azt szedek, kimondottan pattanásos bőrre írják fel (a fogamzásgátlás csak mellékhatása), nekem nagyon szépen helyrerakta a bőröm. Pedig előtte nagyon szenvedtem, többféle antibiotikumot szedettek velem, teljes életmódváltáson estem át (már csak egészséges dolgokat eszem, se csoki, se fűszeres, se olajos magvak, stb.).Csak ez a fogigátló segített (pedig nagyon nem akartam szedni, de most már örülök, hogy rászántam magam!)
2016. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Én voltam így, pattanásos bőrre kaptam Diane35-t, elmúltak fél évre, majd kijöttek, váltottam Belarára ami szintén pattanásokra van, ismét fél év múlva kijöttek, súlyos aknét diagnosztizáltak, ekkor a doki közölte: a tabletta mellékhatása nálam. Gyakori hogy valakinek pont hogy nem használ pattanásokra, sőt csinál. Szóval is így voltam, kiderült hogy maga a tabletta forma nem jó, most Nuvaringem van és 1éve tiszta az arcom!
2016. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!