Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 tampon lehetséges?

2 tampon lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudom, nagyon buta kérdést fogok feltenni, de még nem kerültem ilyen helyzetbe. Tegnap, a munkahelyemen jött meg a menstruációm, visszajöttem az irodába, kabátom zsebébe tettem a tampont. Közben rohangáltam házon belül összevissza, majd később kivettem még egy tampont a táskámból és irány a mosdó. Most kezdtem el gondolkodni, a nagy rohangálás közepette nem emlékszem, hogy a kabátzsebemben lévő tampont "felhasználtam"-e. Ha igen, akkor viszont sikeresen kettőt tettem be. Szerintetek lehetséges ez vagy csak túlkombinálom és tényleg kavinton kéne inkább? Éjszaka betétet használtam, normálisan megvolt, illetve reggel, mikor felhelyeztem a tampont, nem éreztem akadályt. De egyszerűen nincs meg a mozdulat, hova tehettem azt az egy tampont a zsebemből.
2016. okt. 14. 11:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nem érzem, hogy bennem lenne. Illetve, a tampont minden akadály nélkül fel tudom helyezni, ha nincs bennem (éjszaka betétet használok), ugyanúgy vérzek. Ezek után tényleg csak hülye vagyok, és csak fel akartam tenni azt a tampont? Orvoshoz csak 2 hét múlva tudnék menni, de ha mégis bennem lenne, annak már lenne tünete, nem?
2016. okt. 15. 09:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Anno én is akadály nélkül fel tudtam helyezni a tampont.Ha egy tampon megtelik vérrel,akkor utána "átengedi magán" a többit.Nem tudom hogy lenne-e tünet ennyi idő alatt.Akut problémával (és ez az) kell hogy fogadjon Téged orvos.És akkor megnyugodhatsz.
2016. okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!